תפריט ניווט

חדשות ועדכונים

קידום אורגני בגוגל - קידום SEO - קידום אתרים בגוגל

רבים הם המאמרים שנכתבו מעל דפי האינטרנט בתחום הקידום האורגני, וחלקם הגדול אף נכתב למטרת תהליך הקידום עצמו.

רבות הן גם הספקולציות באשר לאיך וכיצד מנהלות חברות מנועי החיפוש את מתן העדיפות וקדימות לאתרים המאונדקסים בבסיסי הנתונים שהינן מנהלות.

ובעיקר רבים הם הטוענים לנוסחאות ויכולות קסם באשר לקידום אורגני בעבור אתרך.

 

שלושת כללי הברזל

Ivision מציגה שלושה כללי ברזל בנושא הקידום האורגני, אשר מנחים את התהליך והעשיה בתחום החל מהצעד הראשון.

 

1. לנטוע עץ עקום ?!?

קידום אורגני מתחיל בראש ובראשונה במערכת עליה האתר פותח / הותקן, זוהי נקודת מוצא מאוד קריטית ובעלת השפעה מרובה על איך וכיצד תכני האתר מוגשים בעבור רשת מנועי החיפוש.
ivision מפתחת את אתריה ע"ג מערכת EasyVision שהינה מערכת ניהול תוכן שבפיתוחה הושם דגש חזק ביותר בכל הנוגע לקידוד התכנים באופן האופטימלי ביותר בעבור הרובוטים של רשת מנועי החיפוש, הדבר בא לביטוי בכך שאתרים אשר הותקנו ע"ג מערכת זו זוכים ל PR גבוה יחסית תוך זמן קצר וכן ביטוים אשר הוגדרו במערכת ניהול התוכן בעלי עדיפות לקידום צוברים מיקום גבוה בדפי תוצאות החיפוש בפרקי זמן קצרים מאוד ביחס לתהליך קידום ביטויים במנוע האורגני.

לפיכך מומלץ בתוקף, באם ניתן (וברוב המוחלט ניתן) לבצע שדרוג לאתר (העברה של תכני האתר למערכת EasyVision ) מתחילת תהליך ביצוע קידום אורגני ! 
 

 

2. אז מהו הסוד ?

לטובת מאמר זה העוסק בנושא קידום SEO , הינך מוזמן לבצע כעת חיפוש לביטוי: קידום SEO במנוע של גוגל - ולמצוא את Ivision בעמוד ראשון - בשלישיה הפותחת - כיצד ???

כפי שנרמז בפתח הדברים, לא מדובר בשום סוד או פעולות קסם, אלא בעבודה מקצועית ויסודית ומתמידה של יישום ההנחיות אשר חברות מנועי החיפוש מפרסמות בעצמן.

ולאמיתו של דבר מדובר בעבודה מתמדת ומתמשכת כמעט ללא הרף.
 

 

3. עם תוצאות לא מתווכחים !!!

להלן כמה מן הדוגמאות לביטויים אשר Ivision שמה לה למטרה לקדם : פיתוח אתרים , קישור ממומן בגוגל , מדיה חברתית , פרחים רמת גן , פסיכולוג , דפוס און לייןקורס פילאטיס - הקליקו ובידקו.

 

בניסוי שנעשה על מערכת ניהול תוכן EasyVision ניתן היה לראות את ההבדלים הדרמטים בין שני אתרים הזהים בתוכנם, האחד מותקן ע"ג מערכת ניהול תוכן של דפי זהב ובעל ותק של 5 שנים ואילו השני מותקן ע"ג מערכת ניהול תוכן EasyVision ובעל ותק של חודשיים בלבד, בניסוי זה ניתן היה לראות כיצד כל ביטוי שנסרק ע"י מנוע חיפוש כל שהוא, האתר המראה המותקן ע"ג מערכת ניהול תוכן EasyVision,  קיבל קדימות בתוצאות החיפוש על פני האתר המקורי !

 

נשמע טוב מדי מכדי להיות אמיתי ???  הינכם מוזמנים להעלות את האתר שלכם ע"ג מערכת EasyVision ללא התחיבות ולהיווכח בתוצאות !!!


ועל זה נאמר, כל מילה נוספת - מיותרת. 

 

 

 

 

 

קרא עוד אודות קידום אורגני