תפריט ניווט

חדשות ועדכונים

 

מערכת ניהול תוכן - EasyVision

 

EasyVision - הינה מערכת ניהול תוכן היחידה אשר מבטיחה לך קידום תכני האתר ברשת מנועי חיפוש, באופן האופטימלי ביותר.

 

כעת זהו כבר לא סוד, וכל אחד יודע שאם אתר כלשהו אינו עולה בתוצאות החיפוש המבוצעות ברשת מנועי החיפוש, דינו כאתר שאינו קיים.

מתוך הבנה זו בעלי אתרים משקיעים תקציב לא מועט, ואנרגיה רבה בעבור קידום האתר, תהליך המתבצע בדרך כלל ע"י שכירת שירות של חברות העוסקות בתחום, אשר גובות שכר טירחה גבוה, מחייבות אותך לתקופות שירות ממושכות, מבטיחות הישגים רבים, וברוב המקרים פשוט מאכזבות !

כאשר הינך מבקש לקדם ביטויים שונים במנועי החיפוש בעבור האתר שברשותך, ישנו הבדל מהותי בכמות האנרגיה שיש להשקיע בעבור קידום ביטוי אשר מופיע בדף התוצאות בתווך העמודים 2 - 10 לבין אותו ביטוי אשר מופיע בעמוד 30 , 50 ו/או שאינו מופיע כלל. השאלה הנשאלת היא כיצד ביטוי כלשהו מופיע בתווך העמודים הראשונים עוד טרם בוצעה פעולת קידום כלשהי ??? 

קידום אתר הינו תהליך מאוד מורכב, וחלק לא מועט מתהליך זה תלוי בגורמים שאינם צפויים, ומנגד ישנם גורמים בתהליך הקידום אשר ניתן לצפות מראש ואף לדייק במידה רבה בהערכת התוצאה.

גורם מרכזי שכזה הינו האופי שבו מקודדים תכני האתר בעבור מנועי החיפוש. גורם זה הינו קרטי ובעל חשיבות רבה ביותר.

על בסיס ידע ונסיון רב שנצבר בתחום קידוד תכני אתר בעבור מנועי חיפש, פיתחה Ivision את מערכת ניהול תוכן EasyVision , אשר מבוססת על אלגורתמים וכלים ליישום הנחיות איכות אשר מפורסמות ע"י חברות המנהלות את רשת מנועי החיפוש.

כמעט כל ביטוי אשר תבחר לקדם באתר תוכן הבנוי ע"ג מערכת ניהול תוכן EasyVision , יופיע בתווך זמן קצר ביותר באחד מהעמודים הראשונים ויקבל קדימות על פני אתרים אחרים ואף ותיקים יותר.
 

 

לדוגמא: הביטוי קידום SEO , הינו ביטוי שנבחר לקידום באתר זה, המבוסס גם הוא ע"ג מערכת ניהול תוכן EasyVision ובאפשרותך לבדוק ולהיווכח שלא בלבד שביטוי זה מופיע בעמוד ראשון (מיקום 3) בדף התוצאות של גוגל, אלא שביטוי זה לא מקודם בנוסף בשום אמצעי אחר, לרבות הפניית קישורים חיצוניים. התוצאה הינה פרי ביטוי ליכולה ועוצמתה של מערכת ניהול תוכן בלבד !

 

דוגמא נוספת: האתר פילאטיס , המבוסס על מערכת ניהול תוכן EasyVision האתר מכיל ביטויים שונים בנושא פילאטיס אשר מקודדים ע"י מערכת ניהול תוכן של EasyVision, באפשרותך לבדוק ולהיווכח כיצד חיפוש בעבור ביטויים בנושא פילאטיס במנועי החיפוש השונים, מציגים את האתר בדפי התוצאות הראשונים, על אף שטרם הוזן לאתר תוכן כל שהוא.

 

 

תכונות המערכת: