תפריט ניווט

חדשות ועדכונים

מטרה

איוויז'ן - Ivision הינו עסק אשר שם לו למטרה לספק פתרונות בתחום האינטרנט בעבור בעלי מקצוע, עסקים קטנים וגדולים כאחד, ובמחירים תחרותיים ושווים לכל כיס.

 

התמחות

תחומי ההתמחות של Ivision הינם:

 

שיווק ברשתות חברתיות

בנוסף Ivision פועלת בשיתוף פעולה עם חב' באזזילקום, אשר מתמחה בשיווק ברשתות חברתיות, שיווק ויראלי, ומדיה חברתית.

שיווק ברשתות חברתיות, הינו תחום מקיף ורחב, שבבסיסו הוא היכולת לנתב ידע ונסיון רב שנצבר בשימוש בפלטפורמות שונות כגון, פייסבוק, טויטר, יוטיוב, בלוגים, פורומים ועוד.. לטובת שיווק ו/או מיתוג מוצר, שירות או אפילו אישיות.

תחום השיווק במדיה חברתית המנוהל ע"י Buzzilcom מהווה מוצר משלים לפתרונות אשר Ivision מספקת.

קרא עוד אודות שיווק ברשתות חברתיות.
 

 

מדברים בגובה העיניים

Ivision מלווה אותך הלקוח, קטן כגדול, לכל אורך הדרך !

ב- Ivision מבינים כי לרוב מדובר בך, בעל מקצוע, או בעל עסק קטן ואף גדול אשר מבקש לקדם את מוצריו או שרותיו ברשת האינטרנט, אך אינך יודע כיצד לבצע זאת, אינך יודע כמה משאבים עליך להשקיע לטובת העניין, תוך כמה זמן השקעך תניב פירות, ולעיתים קרובות אינך אף יודע בדיוק אילו שאלות לשאול.

ב- Ivision מתייחסים אל כל לקוח כלקוח יחודי, וזאת לא סתם סיסמא !!!

אנו מלווים אותך לכל תהליך יישום הפתרון אשר הוצע בעבורך, ולהלן נושאים בהן אנו מסייעים כחלק מהשירות המסופק:

 

המנוע שמאחורי הקלעים

הדבר העיקרי אשר הופך את פיתוח האתר ב- Ivision לכ"כ דרמטי בשוואה לחברות אחרות המספקות שרותים דומים, זהו המוצר אשר עמו הינך יוצא לדרך בסופו של תהליך הקמת האתר.

בניגוד למפתחים רבים בשוק אשר נעזרים במערכת ניהול תוכן לאתר כגון ג'ומלה, וורדפרס ועוד מוצרי מדף חינמים דומים בעלי ביצועים נחותים, Ivision מפתחת ומתקינה את אפליקציות ותכני האתר על גבי  EasyVision שהינה מערכת ניהול תוכן פרי פיתוחה של Ivision בעצמה.

המייחד את מערכת ניהול התוכן EasyVision הוא פשטות השימוש מחד, והעוצמה הרבה ביכולת קידום האתר ברשת מנועי החיפוש מנגד !!! 

אתרים המבוססים מערכת זו, אשר עולים לאויר משיגים תוצאות מדהימות בתוך פרק זמן קצר ביותר בכל הקשור לקידום ביטויים שנבחרו לקידום.
 

לדוגמא, אתר זה מותקן גם הוא ע"ג EasyVision ושם לו למטרה לקדם את הביטויים: קישור ממומן בגוגל , פיתוח אתרים , כפי שתוכל להיווכח, חיפוש ביטויים אלו אכן מעלים את האתר הנ"ל בעמוד התוצאות הראשון של גוגל, וזאת תוך פרק זמן קצר של שישה שבועות בלבד, וללא ביצוע פעולות קידום SEO נוספות כל שהן.

 

יתרון נוסף ומשמעותי בשימוש במערכת EasyVision על פני אחרות, הוא שמערכת זו נמצאת בפיתוח ושידרוג מתמיד, ולפיכך ניתן לבצע בה התאמות ע"פ צרכי הלקוח בכל עת.