תפריט ניווט

חדשות ועדכונים

קידום ממומן בגוגל - קידום AdWords  - מה זה? 

Adwords או בשמו הנוסף PPC זוהי מערכת לפירסום ושיווק מוצרים ושרותים המבוססת על העיקרון של תשלום ע"פ קליק.

הרעיון הוא ליצור חשיפה של מוצר, שירות או אתר תדמית, בפני קהל יעד ממוקד, באמצעות מודעות מילים הממוקמות בחלקו העליון ו/או בצידו השמאלי של דף תוצאות החיפוש באתר של גוגל תחת הכותרת קישור ממומן.

 

היתרון

היתרון המשמעותי בעקרון פרסום זה מעבר לכמות האדירה של החשיפה בפני קהל יעד ממוקד שמבצע את אותו חיפוש של שירות או מוצר במנוע של גוגל, זאת העובדה שהינך משלם רק על ההקלקות שבוצעו בפועל על המודעה הפרסומית שלך.

 

טוב מידי מכדי להשמע אמיתי ?!?

המערכת הינה פופלארית מאוד ונמצאת בשימוש ע"י מגוון רב ורחב של מפרסמי שירותים ו/או מוצרים ולפיכך הינך נתקל בתחרות עצומה כמעט בכל ביטוי המקשר לשירות ו/או המוצר שברצונך לפרסם במערכת זו.
תחרות עצומה זו משמעותה עלויות פרסום גבוהות בכדי להשיג תוצאות חשיפה איכותיות, או לחילופין תוצאות נחותות עד כדי ביטול בגין תקציב פרסום דל.
 

 

השרות של Ivision 

בעיקרון המערכת מוצעת לשימוש ע"י חברת גוגל לכל אדם, וישנם לא מעט אנשים פרטיים אשר מנהלים מודעות פרסומיות במערכת זו בעצמם, אך נמשל הדבר כאילו היו סוחרים בבורסת מניות ללא כלים, ידע ונסיון מקצועי אשר נמצאים ברשותו של הברוקר (מנהל תיק המניות)

בדיוק במקום זה, השרות המקצועי של Ivision נכנס לתמונה,
Ivision מנהלת את כל הקמפיין הפרסומי במערכת ה- AdWors בעזרת ידע ונסיון רב שנצבר, בכדי להביא לתוצאות חשיפה גבוהות גם בתקציבי פרסום דלים יחסית !
היכולת המקצועית לנטר בזמן אמת את תהליך ותוצאות החשיפה וביצוע התאמה ואופטימיזציה מתמידה ובזמן אמת לתימחור וניהול מודעות המילים, יחד עם ניהול וביצוע פעולות נוספות המבוססות על ידע ונסיון רב שנרכש בהפעלת מערכת זו, הן שהופכים עוד מודעת מילים סתמית שלא מניבה חשיפה ראויה, למודעה פרסומית אופטימלית הממקסמת את החשיפות ביחס לתקציב המוקצה.
 

  

קופון בסך 200 ש"ח מתנה !

Ivision רשומה בתוכנית שגרירים יחודית של חברת גוגל, במסגרת תוכנית זו Ivision גם משתתפת בסמינרים רשמיים מטעם חברת גוגל, המעשירים בידע וחשיפת הטכניקות המתקדמות ביותר בתחום ניהול קמפיין פרסומי במערכת ה- AdWords.

  

בנוסף לקוחות של חב' Ivision נהנים מקופון בסך 200 ש"ח המוקצה להתנסות במערכת הפרסומית של גוגל ללא כל התחייבות !!!

 

 

 

קרא עוד אודות קידום ממומן מגוגל